+38 067
093
095
856 00 77
0 товаров
Главная / Доставка і оплата

Доставка і оплата

Доставка

Оскільки наш склад знаходиться в Дніпрі, інтернет-магазин Торговий дім зброї здійснює доставку до всіх міст України будь-яким зручним для вас способом. Доставка по Україні здійснюється протягом 1-3 робочих днів в залежності від віддаленості вашого населеного пункту та роботи служби доставки. У будь-якому випадку, при підтвердженні замовлення менеджер повідомить вам дату відправлення та орієнтовну дату отримання товару.

По Дніпру діє самовивіз – ви можете забрати товар у будь-який зручний для вас робочий час з 10:00 до 19:00.

Для доставки товару по Україні ви можете скористатися однією із служб доставки:

- Нова пошта;

- Спецзв`язок (ліцензійний товар).

Ваше замовлення буде доставлено протягом 1-3 робочих днів. При готівковому розрахунку вартість товару та доставки ви оплачуєте при отриманні товару. При безготівковому розрахунку ви можете забрати посилку у зазначеному відділенні з документом, що підтверджує вашу особу.

Замовляючи доставку кур'єрських служб, обов'язково перевіряйте наявність та цілісність товару у замовленні – здійснюючи відправку, ми страхуємо кожен товар відповідно до умов перевізника. Тому при отриманні товару обов'язково огляньте посилку. У разі неповної комплектації замовлення або пошкодження товару, необхідно відмовитись від посилки, звернутися до керуючого відділення та скласти акт (претензію). Якщо з вашим замовленням станеться подібна ситуація, обов'язково повідомте нам про те, що сталося, і ми вживемо заходів, що виключають повторення подібних ситуацій.

По Дніпру діє самовивіз.

Способи оплати

Готівкова оплата – Ви можете сплатити товар під час його отримання.

Безготівковий розрахунок – оплата проводиться в касі відділення будь-якого банку або з р/р вашої компанії. За такого вибору оплати доставка замовлення можлива після того, як кошти будуть зараховані на наш розрахунковий рахунок.

Visa та MasterCard, а також платіжні картки Visa та MasterCard будь-якого банку – ви можете оплатити товар онлайн будь-якою карткою. При такому виборі оплати доставка замовлення можлива після того, як кошти будуть зараховані на наш розрахунковий рахунок.

Бажаємо вам приємних покупок та сумлінних кур'єрів.
Якщо у вас виникли питання, ми завжди готові допомогти вам!